Bio-Energia.pl - Rejestracja

Rejestrując się jako użytkownik Bio-Energia.pl zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść tą stronę i nie korzystaj z Bio-Energia.pl. Bio-Energia.pl ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum Bio-Energia.pl do którego dołączasz przeznaczone jest dla osób zainteresowanych produkcją biomasy oraz jej wykorzystaniem np. w energetyce. Dyskusja na Forum Bio-Energia.pl jest monitorowana i powinna dotyczyć wyżej opisanej tematyki. Akceptujesz prawo Bio-Energia.pl do usuwania, modyfikacji, przenoszenia dowolnego wątku dyskusji.

Rejestrując się jako użytkownik Bio-Energia.pl zobowiązujesz się nie publikować treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, treści rasistowskich, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujących przemoc, nagannych moralnie, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, a także zobowiązujesz się nie publikować materiałów w sposób nieuprawniony korzystających z cudzego wizerunku i naruszających dobre obyczaje, naruszających dobre imię Bio-Energia Sp. z o.o. lub innych osób prawnych. Bio-Energia Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów w ramach Forum Bio-Energia.pl. Wypowiedzi sprzeczne z powyższym regulaminem będą usuwane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio-Energia Sp. z o.o., ul. Kleczewska 93, 01-826 Warszawa, w celach marketingowych, np. w celu przesyłania pocztą e-mail newslettera i innych informacji handlowych nie częściej niż raz w tygodniu oraz tworzenia zbiorczego profilu użytkownika. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883). Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych, oraz prawo do ich poprawiania.

 
cron